Kučerovský - Slatina - Pastva - Severa
               M.Dofek - Adamec- Friedl - P. Horna
                                   Polák - J. Koky

Střídání:
46´ Mlejnek -> <- P. Horna
67´ Chromý -> <- Polák
79´ Adamec -> <- Patocs
87´ Koky      -> <-Kryštof
90´ Putna     -><- Mlejnek

Branka: Pastva
Žlutá karta: Slatina

Tento tým je nováčkem v okresu, ale jako nováček se určitě prezentovat nehodlá. Proti tomuto týmu jsme
v loňském roce hráli 1.kolo OP. Na hřišti soupeře jsme prohráli 2:1. Když jedinou branku utkání dával
pro dnešek distancovaný Adam DofekTehdy srovnával na 1:1 ovšem nadějný výsledek jsme neudrželi.

tehdy to bylo mladé mužstvo s málo staršími hráči. Dnes to bylo ještě výraznější možná i kvůli časové
kolizi s jejich A týmem. Vojkovice B. se prezentovali velmi poctivou hrou založenou na běháníMyslím,
že v okrese nebudou mít problém se záchranou a budou hrát klidný středAle na soudy je ještě čas...
Naše mužstvo vstoupilo do utkání velmi dobře . Prvních 20 minut jsme to byli my, kdo tvořil a byl aktivnější.
Největší stoprocentní šanci spálil M.Dofek, který dostal přihrávku na malé vápno, kde byl úplně sám. Míč
se mu ale zamotal pod nohu a následně ve spěchu trefil jen brankáře hostů.
Poté se hra vyrovnala. Jedinou šanci hostů jsme jim darovali  po našem špatném odkopu a nedorozumění
v našem vápně. Stav 0:0 ale trval a nezměnila to ani šance TPoláka, který si po centru z levé strany zaběhl
za hlavičkujícího MDofka. Propadnutý míč uvnitř velkého vápna po odskoku napálil těsně vedle šibenice
hostující branky. Stav 0:0 vydržel do poločasové přestávky.

V  trenér udělal jednu změnu. Místo P. Horny šel na hřiště L. Mlejnek.

Po změně stran jsme šli
 do vedení. Ve 48. minutě se po standardní situaci, kterou dobře zahrál dnes velmi
aktivní J. Koky. Centrem z půlky půlky našel na zadní tyčce nikým nehlídaného T. Pastvu a ten se hlavou
nemýlil. 1:0 Po gólu soupeř změnil rozestavení a stoper se vytáhl do útoku.
Vojkovice hráli mnohem více
aktivněji než první půlku, ale do šancí se nedostávali. Vesměs tam byli maximálně střely ze střední vzdálenosti.

Od 70 minuty se náš tým začal bát o výsledekKombinaci a tvoření hry jsme přenechali
Vojkovicím. Ale byli
jsme to naopak my, kdo mohl navýšit vedení. Po centru z pravé strany hlavičkoval P. Friedl na nabíhajícího
T.Pastvu. Ten po Zlatanovsku akrobaticky trefil je břevno hostující branky.
Na úplném konci zápasu po pěkné kombinaci a následném průniku dostal namazáno proti noze P. Friedl.
Střelu utáhl, ale k naší smůle trefil jen pravou tyčku. Škoda, závěr mohl být klidnější. Vedení jsme ale uhájili