Branky MFK: Pastva E. 3x, Doleček I., Dostál P., Hunař M., Šiška J., Šiška Petr

Sestava MFK: Jakš I. - Mulíček R., Šidlo M., Huňař M., Šiška J., Šiška Petr, Šiška Přemysl, Pastva E., Dostál P., Běloševič I., Ryzí R., Kratochvíl J., Buršík M., Doleček I.

Sestava MFK: Jakš I. - Kratochvíl J., Šidlo M., Křemenák M., Šiška Pe., Buršík M., Ryzí R., Šiška J., Putna M., Heier D., Šiška Př., Friedl P., Dostál P.

4:0 (3:0)

5.9.2014 - 17:30

Branky MFK: Ryzí R. 2x, Pastva E., Šiška Petr

Sestava MFK: Jakš I. - Mulíček R., Kratochvíl J., Šiška J., Buršík M., Šidlo M. - Heier D., Šiška Petr, Křemenák M. - Šiška Přemysl, Pastva E., Ryzí R., Doleček I.

Historicky první utkání OLD BOYS skončilo výhrou MFK nad Pozořicemi 4:0 (3:0). Utkání bylo hraném ve "vysokém tempu" a bylo vidět, že bývalé opory ještě tehdejšího TJ Sokol Modřice neztratily nic ze svého umu, když předvedly několik oku lahodících fotbalových situací. Na výhře se brankami podíleli Roman Ryzí, Emil Pastva a Petr Šiška. Utkání bylo hrané na přípravkovské branky na polovinu hřiště a na 2 x 30 minut s možností hokejového střídání. Škoda, že soupeř přijel pouze se 7 hráči do pole, jinak by utkání bylo určitě více vyrovnané. Hosté díky této nevýhodě postupně odpadali fyzicky, za to Modřice mohli málem točit dvě sestavy, proto na druhý poločas za Pozořice nastoupili modřičtí Milan Křemenák a Josef Šiška.