Archiv článků

David Goiš v nemocnici

18.10.2010 14:02
 Špatná zpráva se ke mě dostala v pondělí ráno. Dejv po střetu s gólmanem Práče v 1.poločase nedělního zápasu po kterém musel střídat, ještě ten den odjel na pohotovost do nemocnice, kde si ho bohužel nechali na pozorování. Snad to nebude nic vážného a Dejv bude brzo v pořádku.

Nová fotogalerie

18.10.2010 13:59
Do fotogalerie jsem vložil fotky od Chalíka z výhry nad Vojkovicemi a taky týmovou fotku z minulé sezóny. ________________________________________________________________________________

7.kolo

12.10.2010 13:30
SK TUŘANY - MFK MODŘICE 1:1 (1:0)  25.9.2010 Branky: Smetana - Dvořák Z.   Po třech remízách v řadě se dočkal své první domácí výhry Žebětín. Nováček soutěže hrál sice o poločase s Újezdem bez branek, ale po změně stran mu nasázel čtyři góly a mohl na svém hřišti slavit premiérové tři...

5.kolo

12.10.2010 13:26
MOR.BRÁNICE B - MFK MODŘICE B 1:6 (1:3) Branky: Krutiš P. - Šiška P. 2x, Dvořák Z. 2x, Friedl P. 2x

6.kolo

11.10.2010 11:01
MFK MODŘICE - A.S.A ES ÚNANOV 1:1 (0:1)  19.9.2010 Branky: Chalupa R. - Bulín L. Sestava domácích: Tošnar – Šidlo O., Dofek A., Loučanský – Goiš D., – Adamec, Dofek M., Pastva (90. Sapoušek), Burian (81. Zaklasník) – Friedl (85. Hemerka), Chalupa Foto ze zápasu ve Fotogalerii.