Souhrn jarní části

B-tým zažil o poznání lepší sezónu, když jsme na konci ročníku mohli slavit postup do III. třídy! Tato soutěž se hrála naposledy v sezóně 2006/2007, kdy jsme získali pouhých 6 bodů v 26 zápasech. Doufejme, že příští rok se bude dařit mnohem lépe!

Po podzimu jsme se nacházeli na pěkném 3. místě, umístění mohlo být i lepší, kdyby nepřišly zranění, pracovní povinnosti a jiné starosti, které ovlivnily některé zápasy. Béčko prohrálo důležité zápasy s konkurenty v boji o první místo (MělčanyOslavany B a Nová Ves). V ostatních jasně dominovalo a připsalo si několik výher rozdílem třídy. V zimní pauze došlo k jistým personálním změnám, které se později ukázaly v dobrém světle. Sázka na mladou krev usměrňovanou zkušenostmi přinesla své ovoce. Pouhé 2 nečekané prohry s Řeznovicemi B Troubskem B v jarní části ukázaly sílu týmu, který si jasně došel pro prvenství v soutěži. Na jaře sehráli několik napínavých utkání, převážně s týmy, které pomýšlely na postup. Nové Vsi jsme vrátili podzimní debakl a doma je rozstříleli 5:2rezervu Oslavan jsme porazili doma 2:0 a rozhodující krok k postupu jsme udělali ve Střelicích proti tamnímu B-týmu. Zápas se sice nevyvíjel podle představ a po 20 minutách jsme prohrávali 0:2, ale do přestávky se podařilo snížit Z. Dvořákovi a v druhém poločase dokončili obrat J. Hókl a P. Friedl. V posledním zápase jsme sice potřebovali k prvnímu místu uhájit jednobodový náskok před Mělčany a dvoubodový před Oslavany, ale proti nám se postavila rezerva Dolních Kounic, které jsme nasázeli 7 branek.

Nejlepší střelec: Patrik Goiš  – 14 branek

Nejvíce odehraných zápasů: Zdeněk Dvořák – 20 zápasů