Branka MFK: 23´ a 83´ J. Šula, 75´ L. Trávníček, 86´ M. Dofek

ŽK: 58´ M. Dofek

Sestava MFK: D. Urban - M. Putna (69´ J. Šiška), Z. Dvořák, P. Havlík, M. Burian - M. Havlík (72´ M. Němec), M. Dofek, M. Lobotka (K), J. Severa - J. Šula, L. Trávníček

Napsali o nás:

"Obrat modřických z říše snů

V 19. minutě se domácí dostali do vedení, a to když se prosadil Drobílek - 1:0. Hosté už za 4 minuty srovnali, a to když se prosadil Šula - 1:1. Poločas skončil tímto výsledkem.

Ve druhé půli domácí v rozmezí tří minut odskočili hostům na rozdíl dvou branek, a to když branky vstřelili Coufalík a M. Saitl. Hosté to ale nezabalili a za necelých 8 minut snížili na 3:2, a to když se trefil Trávníček. O dalších 8 minut později v 83. minutě svou druhou brankou v utkání srovnal stav na 3:3 Šula. Rozhodující branku vstřelil M. Dofek v 86. minutě, a tak hosté zvítězili po fantastickém obratu 4:3."