12.10.2010 13:30

SK TUŘANY - MFK MODŘICE 1:1 (1:0)

25.9.2010

Branky: Smetana - Dvořák Z.

Po třech remízách v řadě se dočkal své první domácí výhry Žebětín. Nováček soutěže hrál sice o poločase s Újezdem bez branek, ale po změně stran mu nasázel čtyři góly a mohl na svém hřišti slavit premiérové tři body. Síť újezdského Maštalíře dvakrát zvlnil Čechura a jednou Reitoral se Žvanutem.
První příčka pořád patří Šaraticím, které potřely Višňové 6:0. Na druhé místo se dostala Zastávka, jež zdolala Jaroslavice 3:1. O tři body méně než Šaratice mají Křenovice a Únanov. Křenovice remizovaly v Měníně 2:2 a Únanov zvítězil v Šatově 3:1. Celku ze Znojemska se vůbec na cizí půdě hodně daří. Ze čtyř venkovních zápasů vydoloval už osm bodů: dvakrát vyhrál a dvakrát plichtil.

Konec tabulky nadále zaujímají Modřice a Višňové. Modřice zachránily bod v Tuřanech v posledních minutách z penalty (1:1).